Konečné výsledky kategorie                                                 
                                     MČR NOB  1. 5.2004
===ČSOB-KTA=========================================================SK Kotnov Tábor===
 
 
Konečné výsledky kategorie: D16                             
--------------------------------------------------------------------------------
  1.Hančíková Hana           SKOB Zlín            TZL8852 A      31.05  +      0.00
  2.Karochová Simona         SK Kotlářka Praha    DKP8853 A      32.20  +      1.15
  3.Bochenková Ivana         SK Kotlářka Praha    DKP8950 A      33.30  +      2.25
  4.Mezníková Lucie          TJ Lokomotiva Beroun LBE9150 A      33.52  +      2.47
  5.Soukupová Lucie          Sportcentrum Jičín   SJC8951 A      36.09  +      5.04
  6.KLEČKOVÁ Lucie           SKOB Baník Havířov   HAV8852 A      37.34  +      6.29
  7.Hančíková Barbora        SKOB Zlín            TZL8853 B      38.17  +      7.12
  8.Weissová Lucie           Baník - FIZA Ostrava AOV8952 A      38.47  +      7.42
  9.Kiacová Zuzana           OK Lokomotiva Pardub LPU8954 A      40.01  +      8.56
 10.Sýkorová Radka           Sportcentrum Jičín   SJC8851 A      40.10  +      9.05
 11.Pilcová Barbora          SK Univerzity Palack UOL8977 B      40.57  +      9.52
 12.Procházková Michaela     OK Lokomotiva Pardub LPU8960 A      44.47  +     13.42
 13.Štěpánka Staňková        SK Severka Šumperk   SSU8992        47.36  +     16.31
 
Konečné výsledky kategorie: D18                             
-----------------------------------------------------------------------------------
  1.Krafková Lucie           OK Jiskra Nový Bor   BOR8650 A      47.27  +      0.00
  2.Hermanová Zuzana         OK Lokomotiva Pardub LPU8752 A      48.11  +      0.44
  3.Hrstková Vladěna         TJ Jiskra Havlíčkův  JHB8753 B      50.49  +      3.22
  4.Tichovská Martina        SK Praga Praha       PGP8658 A      50.55  +      3.28
  5.Vlažná Lucie             TJ Slovan Luhačovice LCE8762 A      51.40  +      4.13
  6.Mališová Barbora         SK Kotlářka Praha    DKP8654 A      52.30  +      5.03
  7.Mrštíková Květa          OK Lokomotiva Pardub LPU8753 A      54.01  +      6.34
  8.Bochenková Martina       SK Kotlářka Praha    DKP8758 B      55.09  +      7.42
  9.Mikulová Ada             Sportcentrum Jičín   SJC8668 B      55.53  +      8.26
 10.Matušová Petra           Sportcentrum Jičín   SJC8755 B      56.53  +      9.26
 11.Uvizlová Martina         Sportcentrum Jičín   SJC8665 A      56.54  +      9.27
 12.Otrusinová Jana          SKOB Zlín            TZL8658 A      57.38  +     10.11
 13.Dlouhá Marie             SK Kotlářka Praha    DKP8756 A      61.23  +     13.56
 14.Martynková Aneta         TJ TŽ Třinec         TRI8657 A      63.19  +     15.52
 15.Špicarová Michaela       Sportcentrum Jičín   SJC8754 A      64.30  +     17.03
 16.Paloncýová Markéta       Klub vytrvalostních  KSU8791 C      68.45  +     21.18
 17.Stratilová Marie         SK Žabovřesky Brno   ZBM8751 B      72.52  +     25.25
 18.Hýblová Lenka            SK Žabovřesky Brno   ZBM8754 B      74.28  +     27.01
 19.Betková Štepánka         SKOB Roudnice nad La ROU8750 B      79.32  +     32.05
 
Konečné výsledky kategorie: D20                             
-----------------------------------------------------------------------------------
  1.Przyczková Michaela      TJ TŽ Třinec         TRI8461 E      52.43  +      0.00
  2.Krčálová Veronika        OK Lokomotiva Pardub LPU8557 A      57.14  +      4.31
  3.Kovářová Kristýna        SK Kotlářka Praha    DKP8450 E      59.36  +      6.53
  4.Hrušková Lenka           SK Orientační sporty OSN8569 A      60.02  +      7.19
  5.Fukátková Pavla          OK Lokomotiva Pardub LPU8552 A      60.54  +      8.11
  6.Spurná Martima           SK Praga Praha       PGP8556        65.48  +     13.05
  7.Mezníková Lenka          SK Praga Praha       PGP8453 R      71.46  +     19.03
  8.Tvarůžková Petra         OK Jihlava           SJI8452 R      73.31  +     20.48
  9.Višňová Michaela         VSK VŠB TU Ostrava   VOV8456 C      78.53  +     26.10
 10.Krejčíková Barbora       SKOB Zlín            TZL8551 A      84.12  +     31.29
 11.Machová Jiřina           OK Jilemnice         JIL8452 A      95.01  +     42.18
 12.Pátková Šárka            TJ Slavia Hradec Krá SHK8556       118.39  +     65.56
 
Konečné výsledky kategorie: D21                             Ranking:0.9009 * 1.04
------------------------------------------------------------------------------------
  1.Stehnová Zuzana          TJ Slavia Hradec Krá SHK8150 E      64.01  +      0.00  R:10191b
  2.Kolářová Magdalena       Sportcentrum Jičín   SJC7962 R      71.58  +      7.57  R: 9129b
  3.Waldová Lucie            SK Kotlářka Praha    DKP8154 R      74.31  +     10.30  R: 8789b
  4.Langpaulová Anna         AC Sparta Praha      SCP8257 C      75.57  +     11.56  R: 8598b
  5.Lucie Solinova           OK 99 Hradec Králové PHK8055 R      76.19  +     12.18  R: 8549b
  6.Kalenská Romana          Sportcentrum Jičín   SJC8351 R      76.57  +     12.56  R: 8464b
  7.Nováková Kateřina        TJ TŽ Třinec         TRI8251 E      77.25  +     13.24  R: 8402b
  8.Jahnova Anezka           USK Praha            VSP8150 C      78.45  +     14.44  R: 8224b
  9.Volfová Martina          VŠTJ Ekonom Praha    EKP8051 R      80.29  +     16.28  R: 7992b
 10.Klimplová Lenka          OK Lokomotiva Pardub LPU7951 R      80.51  +     16.50  R: 7943b
 11.Topinková Monika         OK Jiskra Nový Bor   BOR8054 E      82.17  +     18.16  R: 7752b
 12.Klimplová Zuzana         OK Lokomotiva Pardub LPU8151 C      83.05  +     19.04  R: 7645b
 13.Běhounová  Veronika      OK 99 Hradec Králové PHK8251 R      83.22  +     19.21  R: 7607b
 14.Borankova Kristyna       USK Praha            VSP7054 C      83.31  +     19.30  R: 7587b
 15.Kupcová Veronika         VŠTJ Ekonom Praha    EKP7850 R      84.03  +     20.02  R: 7516b
 16.Maunová Romana           VŠTJ Ekonom Praha    EKP8350 A      84.35  +     20.34  R: 7445b
 17.Zurynková Jana           VŠTJ Ekonom Praha    EKP7053 C      84.43  +     20.42  R: 7427b
 18.Tichovská Hana           SK Praga Praha       PGP6652 R      87.06  +     23.05  R: 7109b
 19.Doležalová Lenka         TJ Slavia Hradec Krá SHK8256       103.33  +     39.32  R: 4912b
 20.Fialová Pavla            USK Praha            VSP7750 E     105.41  +     41.40  R: 4627b
 21.Víchová Radka            OK Lokomotiva Pardub LPU7958 C     131.42  +     67.41  R: 1153b
 
Konečné výsledky kategorie: D35                             
---------------------------------------------------------------------------------------------
  1.Jana Bochenková          VŠTJ Ekonom Praha    EKP6150        73.34  +      0.00
  2.Vilnerová Eva            OK Lokomotiva Pardub LPU6054       114.55  +     41.21
 
Konečné výsledky kategorie: D45                             
---------------------------------------------------------------------------------------------
  1.Mrštíková Hana           OK Lokomotiva Pardub LPU5552 C      72.20  +      0.00
  2.Víchová Ladislava        OK Lokomotiva Pardub LPU5851 C      76.15  +      3.55
  3.Patáková Mária           TJ Kašperské Hory    KSH5751 C     106.04  +     33.44
 
Konečné výsledky kategorie: D50                             
---------------------------------------------------------------------------------------------
  1.Kupcová Věroslava        Horizont klub Šumper HSU4850       101.23  +      0.00
 
Konečné výsledky kategorie: H16                             
---------------------------------------------------------------------------------------------
  1.Štěpán Kodeda            SK Severka Šumperk   SSU8808        41.23  +      0.00
  2.Mališ Jiří               OK Jilemnice         JIL8806 A      44.54  +      3.31
  3.Zimmermann Jakub         SK Žabovřesky Brno   ZBM8928 A      45.56  +      4.33
  4.Bořil Tomáš              SK Žabovřesky Brno   ZBM8833 A      46.51  +      5.28
  5.Slezák Zdeněk            TJ Slovan Luhačovice LCE8902 A      47.26  +      6.03
  6.Vojtěch Král             SK Severka Šumperk   SSU8841        50.38  +      9.15
  7.Nečas Tomáš              SKOB Zlín            TZL8801 A      51.03  +      9.40
  8.Pospíšek Marek           TJ Tesla Brno        TBM8907 A      51.26  +     10.03
  9.Vlažný Jan               TJ Slovan Luhačovice LCE8901 A      56.25  +     15.02
 10.Krajíček Vojtěch         OK Jilemnice         JIL8805 A      57.01  +     15.38
 11.Gerhard Petr             OK Jihlava           SJI8808 B      60.49  +     19.26
 12.Perůtka Jan              OK Jilemnice         JIL8808 A      62.36  +     21.13
 13.Lejsek Tadeáš            SK Praga Praha       PGP8903 A      64.39  +     23.16
 14.Panovec Jan              Jiskra Otrokovice    OTK8931 B      74.14  +     32.51
 15.Paták Jan                TJ Kašperské Hory    KSH8901 B      76.53  +     35.30
   .Špicar Petr              Sportcentrum Jičín   SJC8801 A  DISK              
 
Konečné výsledky kategorie: H18                             
---------------------------------------------------------------------------------------------
  1.Henych Martin            VSK Slavia TU Libere VLI8601 A      51.09  +      0.00
  2.Holas Štěpán             Sportcentrum Jičín   SJC8702 A      55.06  +      3.57
  3.Henek Michal             SK Radioklub Blansko RBK8605 A      55.46  +      4.37
  4.Drobník Michal           Sportcentrum Jičín   SJC8709 A      55.58  +      4.49
  5.Beneš Jan                Sportcentrum Jičín   SJC8703 A      56.16  +      5.07
  6.Jalový Vlastimil         SK Radioklub Blansko RBK8604 A      62.08  +     10.59
  7.Kučera Jiří              OOB TJ Turnov        TUR8701 B      66.01  +     14.52
  8.Flašar Jan               KOB Český Krumlov    KCK8612 B      66.42  +     15.33
  9.Zelinka Jiří             SK Žabovřesky Brno   ZBM8740 A      78.01  +     26.52
 10.Hošek Radim              TJ OB České Budějovi VCB8701 B      84.29  +     33.20
 11.Dolinár Jan              SKOB Roudnice nad La ROU8702 C     107.02  +     55.53
 
Konečné výsledky kategorie: H20                             
---------------------------------------------------------------------------------------------
  1.Palas Jan                Sportcentrum Jičín   SJC8507 A      59.53  +      0.00
  2.Krčál Jaroslav           OK Lokomotiva Pardub LPU8407 R      60.44  +      0.51
  3.Skyva Jan                SK Praga Praha       PGP8501 A      64.22  +      4.29
  4.Rajnošek Zdeněk          OK Jilemnice         JIL8506 A      65.55  +      6.02
  5.Váňa Martin              OOB TJ Turnov        TUR8401 A      66.53  +      7.00
  6.Procházka Jan            SK Praga Praha       PGP8407 E      67.51  +      7.58
  7.Kafka Tomáš              OK Jihlava           SJI8504 A      70.52  +     10.59
  8.Drobník Lukáš            Sportcentrum Jičín   SJC8506        73.24  +     13.31
  9.Jansa Jiří               SK Chrast            CHT8402 A      73.31  +     13.38
 10.Kopáček Jan              SK Chrast            CHT8510 B      79.01  +     19.08
 11.Hulec Jakub              USK Praha            VSP8401 C      88.35  +     28.42
 12.Langer Martin            VSK VŠB TU Ostrava   VOV8400 C      88.43  +     28.50
 13.Svoboda Petr             TJ Slavia Hradec Krá SHK8508 A      91.51  +     31.58
 14.Martinec Petr            SK Chrast            CHT8502       117.16  +     57.23
 15.Paták Pavel              TJ Kašperské Hory    KSH8501 B     123.59  +     64.06
 
Konečné výsledky kategorie: H21                             Ranking:0.9249 * 1.04
---------------------------------------------------------------------------------------------
  1.Vladimir Lucan           Dukla Liberec        DLI7701 E      66.21  +      0.00  R: 9746b
  2.Mateju Michal            USK Praha            VSP7700 C      66.54  +      0.33  R: 9667b
  3.Prášil Marek             OK Jihlava           SJI7313 E      68.27  +      2.06  R: 9445b
  4.Matějů Luboš             SK Praga Praha       PGP7601 E      68.57  +      2.36  R: 9374b
  5.Přinda Lukáš             VSK Slavia TU Libere VLI7701 E      69.38  +      3.17  R: 9276b
  6.Novotný  Radek           OK 99 Hradec Králové PHK7402 R      70.04  +      3.43  R: 9214b
  7.Vítek  Petr              OK 99 Hradec Králové PHK7601 R      70.15  +      3.54  R: 9188b
  8.Pavel Košárek            SK Jamnice           JAM7100 R      70.24  +      4.03  R: 9166b
  9.Udržal Tomáš             OK Lokomotiva Pardub LPU8002 E      70.26  +      4.05  R: 9162b
 10.Kucera Jan               USK Praha            VSP7302 C      70.42  +      4.21  R: 9123b
 11.Macek  Martin            OK 99 Hradec Králové PHK7102 R      71.10  +      4.49  R: 9057b
 12.Vodička Jan              Sportcentrum Jičín   SJC8201 R      71.11  +      4.50  R: 9054b
 13.Tichovský Martin         SK Praga Praha       PGP6100 C      71.29  +      5.08  R: 9011b
 14.Mrázek Jan               AC Sparta Praha      SCP8102 C      71.30  +      5.09  R: 9009b
 15.Kazda Ondřej             Sportcentrum Jičín   SJC8202 R      71.55  +      5.34  R: 8949b
 16.Vítek Tomáš              SOOB Spartak Rychnov SRK7704        71.56  +      5.35  R: 8947b
 17.Henych Petr              VSK Slavia TU Libere VLI6001 E      72.55  +      6.34  R: 8806b
 18.Hübner Jan               SK Chotěboř          CTB7902 C      73.08  +      6.47  R: 8775b
 19.Kolařík Tomáš            OK Jiskra Nový Bor   BOR7809 R      73.39  +      7.18  R: 8701b
 20.Sedlák Radek             SOOB Spartak Rychnov SRK7504        75.50  +      9.29  R: 8389b
 21.Seidl Miroslav           VŠTJ Ekonom Praha    EKP7402 R      77.03  +     10.42  R: 8215b
 22.Václav Král              SK Severka Šumperk   SSU8243        77.08  +     10.47  R: 8203b
 23.Michal Voráček           SK Praga Praha       PGP8009 C      77.30  +     11.09  R: 8150b
 24.Fučík Karel              VSK MZLU Brno        VBM7246 R      78.09  +     11.48  R: 8057b
 25.Žaloudek Petr            SK Kotlářka Praha    DKP8304 R      78.19  +     11.58  R: 8034b
 26.Hovorka Jan              OK Lokomotiva Pardub LPU7907 C      78.35  +     12.14  R: 7995b
 27.Kalenský Tomáš           Sportcentrum Jičín   SJC8015 C      78.51  +     12.30  R: 7957b
 28.Brabec Jaroslav          SK Žabovřesky Brno   ZBM8242 C      79.40  +     13.19  R: 7840b
 29.Kondrát Martin           SK Praga Praha       PGP6501 C      80.21  +     14.00  R: 7743b
 30.Jirásek Aleš             OK Lokomotiva Pardub LPU7601 C      81.21  +     15.00  R: 7600b
 31.Zrník Tomáš              SKOB Zlín            TZL7118        81.58  +     15.37  R: 7511b
 32.Pašek František          SKOB STAVIMAT Slaný  SLA7600 C      85.29  +     19.08  R: 7008b
 33.Prošek Michal            OK Jihlava           SJI7823 C      89.07  +     22.46  R: 6488b
 34.Humlíček Aleš            SK Žabovřesky Brno   ZBM7539 C      91.39  +     25.18  R: 6126b
 35.Trčka Jan                TJ Slovan Luhačovice LCE8202        92.29  +     26.08  R: 6007b
 36.Bláha Jan                TJ Slavia Hradec Krá SHK8215        94.20  +     27.59  R: 5742b
 37.Jalový Milan             SK Radioklub Blansko RBK8347 C      94.50  +     28.29  R: 5671b
 38.Klimenko Igor            SK Žabovřesky Brno   ZBM8008 C      94.57  +     28.36  R: 5654b
 39.Kopec Tomáš              VSK VŠB TU Ostrava   VOV8203 C      95.37  +     29.16  R: 5558b
 40.Janda Martin             SOOB Spartak Rychnov SRK8002        98.26  +     32.05  R: 5155b
 41.Boranek Petr             USK Praha            VSP7000 C     100.24  +     34.03  R: 4874b
 42.Zimmermann Pavel         TJ Sokol Křemže      KRE6401       100.58  +     34.37  R: 4793b
 43.Fátor Jan                TJ Slavia Hradec Krá SHK7907 D     101.24  +     35.03  R: 4731b
 44.Stoszek Jakub            VSK VŠB TU Ostrava   VOV8300 C     103.01  +     36.40  R: 4500b
 45.Lebeda Dušan             VŠTJ Ekonom Praha    EKP7301 C     106.31  +     40.10  R: 3999b
 46.Simr Pavel               SKOB Roudnice nad La ROU7504 C     118.36  +     52.15  R: 2270b
 47.Strnad Jiri              OK 99 Hradec Králové PHK7105       122.47  +     56.26  R: 1672b
 48.Blabla Zdeněk            SKP České Budějovice PCB8101 C     128.39  +     62.18  R:  832b
    Vít David                SKOB STAVIMAT Slaný  SLA7200 C  DISK-LIM.         
   .Koblic Jan               SOOB Spartak Rychnov SRK7605    DISK              
   .Jirků Libor              VŠTJ Ekonom Praha    EKP8302 C  DISK              
 
Konečné výsledky kategorie: H35                             
---------------------------------------------------------------------------------------------
  1.Hadač Miroslav           NORD Slavia Minerva  AOP6501 C      72.20  +      0.00
  2.Brlica Pavel             TJ Tesla Brno        TBM6517 C      73.03  +      0.43
  3.Slezák Libor             TJ Slovan Luhačovice LCE6207 C      83.51  +     11.31
  4.Holík Marek              TJ Tesla Brno        TBM6507 C      85.01  +     12.41
  5.Panovec Vladan           Jiskra Otrokovice    OTK6201       119.38  +     47.18
 
Konečné výsledky kategorie: H40                             
---------------------------------------------------------------------------------------------
  1.Urválek Jiří             TJ Tesla Brno        TBM6107        50.09  +      0.00
  2.SOCHOR Tomáš             SKOB Baník Havířov   HAV6301 C      55.41  +      5.32
  3.Funda Jiří               OK Andante Písek     API6401 C      58.44  +      8.35
  4.Roudný Václav            OK Lokomotiva Pardub LPU6102 C      59.34  +      9.25
  5.Škorpil Martin           USK Praha            VSP5700        60.28  +     10.19
  6.Pospíšek Zbyněk          TJ Tesla Brno        TBM6007 C      63.16  +     13.07
  7.Blabla Zdeněk            SKP České Budějovice PCB5901 C      63.50  +     13.41
  8.Mezník Vladimír          TJ Lokomotiva Beroun LBE6400 C      64.16  +     14.07
  9.JURAČKA Zdeněk           SKOB Baník Havířov   HAV5702 C      64.31  +     14.22
 10.Kafka Václav             OK Jihlava           SJI6001 C      66.59  +     16.50
 11.Jalový Vlastimil         SK Radioklub Blansko RBK6120 C      67.37  +     17.28
 
Konečné výsledky kategorie: H45                             
---------------------------------------------------------------------------------------------
  1.Krafka Jiří              OK Jiskra Nový Bor   BOR5500 C      48.15  +      0.00
  2.Hausvater Karel          TJ Slavia Hradec Krá SHK5801        52.54  +      4.39
  3.Procházka Antonín        TJ Sokol Dobřichovic DCE5500        54.14  +      5.59
  4.Flašar Jan               KOB Český Krumlov    KCK5701 C      68.04  +     19.49
  5.Jalový Jaroslav          SK Radioklub Blansko RBK5719 C      84.19  +     36.04
  6.Jelinek Roman            TJ Spartak Adamov    ADA5506        84.43  +     36.28
  7.Vícha Vladimír           OK Lokomotiva Pardub LPU5801 C      94.18  +     46.03
 
Konečné výsledky kategorie: H50                             
---------------------------------------------------------------------------------------------
  1.Škoda Přemek             VSK Slavia TU Libere VLI5301 C      44.01  +      0.00
  2.Přinda Oldřich           VSK Slavia TU Libere VLI5101 C      46.06  +      2.05
  3.Erlebach Josef           OK Jilemnice         JIL5201 C      51.01  +      7.00
  4.Pilc Oldřich                                  OBR5100        62.46  +     18.45
  5.Mrštík Václav            OK Lokomotiva Pardub LPU5002 C      72.59  +     28.58
 
Konečné výsledky kategorie: H55                             
---------------------------------------------------------------------------------------------
  1.Pospíšil  Jaromír        SKP Žďár nad Sázavou PZR4417 C      53.34  +      0.00
  2.Fiala Miloš              TJ Kašperské Hory    KSH4801 C      67.26  +     13.52
  3.Jiří Pospíšil            SOK TJ Turnov        TUV4701        67.39  +     14.05
  4.Nosál Stanislav          SKOB STAVIMAT Slaný  SLA4600 C      79.34  +     26.00
  5.Weis František           TJ Sokol Křemže      KRE5101        96.58  +     43.24
 
Konečné výsledky kategorie: H65                             
---------------------------------------------------------------------------------------------
  1.Havlík Jaroslav          Sportcentrum Jičín   SJC3601 C      56.20  +      0.00
  2.Štindl Vladislav         TJ Sokol Křemže      KRE3701 C      96.53  +     40.33